Reklaam sulgub sekundi pärast

Hooaega poodiumikohaga alustanud Paul Aron: Tunne on suurepärane!

Paul Aron (paremal) saavutas põhisõidus kolmanda koha
Paul Aron (paremal) saavutas põhisõidus kolmanda koha — FOTO: Joe Portlock - Formula 1/Formula Motorsport Limited via Getty Images

Paul Aron saavutas vormel 2 hooaja avaetapil Bahreinis põhisõidus kolmanda koha, sprindis oli ta viies.

“Tunne on suurepärane,” rääkis Aron (Hitech Pulse-Eight) pärast põhisõitu pressikonverentsil. “Sprindi viies koht andis põhjust oodata tugevat tulemust ka põhisõidus, kuid samal ajal hoidsin oma ootused nii madalal kui võimalik. Pigem lootsin meeldivat üllatust, mis sündiski.”

Kvalifikatsioonis 12. tulemuse saanud Aron lisas, et kui pärast hooajaeelseid teste oleks tema käest küsitud, kas ta sihib poodiumikohta, vastanuks ta, et loodab punkte teenida. “Olen väga uhke tiimi üle. Astusime suure sammu edasi,” sõnas ta. “Ma tõesti nautisin avaetapi mõlemat sõitu.”

Bahreinis võitis mõlemad sõidud Zane Maloney (Rodin Carlin), sprindis oli teine Jak Carwford (DAMS) ja kolmas Josep Maria Marti (Campos Racing). Põhisõidus kuulus Martile teine koht.

Sarja juhib Maloney 36 punktiga, Marti on 24-ga teine ja Aron 19 punktiga kolmas. F2 sari jätkub 7.-9. märtsini Saudi Araabias Jiddah´ rajal.