Galerii: Virvese ja Magalhãesi rajakirjutamise esimene päev Sardiinias

Sardiinia tee
Sardiinia tee — FOTO: Honza Fronek, Rally-Mania

Robert Virvesel oli täna Sardiinias rajakirjutamise esimene päev, lisaks andis noor rallisõitja oma sotsiaalmeedia leheküljel väikese ülevaate enne neljapäeval algavat MM-rallit.

Robert Virves: “Eile õnnestus meil teha test enne Sardiinia Rallit, mille käigus läbisime ligi 80km ja püüdsime leida lahendust probleemile mis meid Portugalis valdas. Nimelt eriti katkiste teede puhul pidamise puudumine ja üleüldine ebastabiilsus. Proovisime palju erinevaid asju ja loodame, et oleme leidnud enda jaoks mugavama seadistuse ja oleme eeloleval nädalavahetusel konkurentsivõimelisemad. Sardiinias saab see olema ka minu esimeseks stardiks, mis tähendab seda, et rajaga tuvumisel peab olema eriti hoolekas. Väljakutse saab olema igatahes suur. Eriti reedel sõidetav ligi 50 km pikkune Monte Lerno kiiruskatse, mida läbitakse kahel korral. Loodame, et saame siit positiivsema emotsiooni kaasa võtta kui seni sõidetud rallidelt. Meie igatahes anname oma parima ja eks siis näis kus me pühapäevaks oleme.”

 

 

Sardiinia ralli sõidetakse 1.-4. juunil. WRC2 klassis on startimas lisaks Robert Virvesele ka Georg Linnamäe ja Gregor Jeets. WRC klassis otseloomulikult ka Ott Tänak. Vaata Sardiinia ralli AJAKAVA