Fotod: Suur rallinädal algamas! Robert Virves testis Sardiinias, nõu käis andmas ka mentor Ott Tänak

Ott Tänak (vasakul) ja Robert Virves
Ott Tänak (vasakul) ja Robert Virves — FOTO: ERAKOGU

Eelmise hooaja JWRC-klassi maailmameister Robert Virves testis täna Sardiinias, nõu käis andmas ka 2019. aasta autoralli maailmameister Ott Tänak.

Vaata pilte:

 

M-Spordi tiimipealik Richard Millener: ” Portugal oli raske võitlus, kuid oleme Sardiinias eelseisvaks väljakutseks loonud hea pinnase. Meeskonnana on meil siin Tänaku 2017. aasta võiduga häid mälestusi, nii et loodame, et see kordub ka tänavu. 

Millener lisas: “Ott on tõestanud oma kiirust, ta on tõestanud, et suudab võita sõite, nii et nüüd peame teda selle nimel jätkuvalt toetama. Ta võitleb endiselt meistritiitli nimel ning me loodame, et näeme seda võitlust pärast järgmist nädalavahetust veelgi tihedamana.”

Tänak sõnas omaltpoolt: “Sardiinia on mitmel viisil unikaalne ralli, teed on nõudlikud ja väga madala haarduvuse tingimustes, kuid samas väga kitsad ja kiired puude ja kaljude vahel. Mulle meeldib seal alati sõita!”

“Kogu M-Spordi tiim koos USA Ford Performance’i kuttidega on töötanud selle nimel, et viia meie esitused järgmisele tasandile ja meil on enne Sardiinia ka tegus testipäev. Me uurime kõike, et saada lisakiirust.” Ütles eestlane.

“Eesmärk on jõuda konkurentidele veel üks samm lähemale. Asjad võtavad natuke aega, kuid olen kindel, et samm-sammult paranedes jõuame ühel hetkel kohale!” Lõpetas Tänak.

Samuti andis ka intervjuu Robert Virves, kes sõnas: “See on minu esimene kord Sardiinias võistelda, seega on palju õppida, kuna tegemist on väga raske ralliga. Õnneks on meil Portugalist head kogemused all ning saame seda infot Sardiinia kiiruskatsetel palju kasutada. See on suurepärane võimalus palju õppida, see on raske etapp ja me peame autot ja rehve haldama. Kuid Rally2 kogemus seisneb õppimises ja see kõik on meile edaspidiseks kasulik. Vaatame mis juhtub!”

Sardiina ralli toimub sel nädalavahetusel 01.06-04.06.