Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Tänaku MM-etapi teine koht, Jürgenson klassi teine, Aron GT World Challenge etapil

Ott Tänak ja Martin Järveoja
Ott Tänak ja Martin Järveoja — FOTO: Scanpix

Ott Tänak / Martin Järveoja (Ford Puma Rally1) saavutasid Horvaatia MM-rallil teise koha, Romet Jürgenson / Siim Oja (Ford Fiesta Rally4) olid samal võistlusel Rally4 arvestuse teised. Ralf Aron (Mercedes-AMG GT) võistles Fanatec GT World Challenge etapil Itaalias.

Horvaatia ralli võitsid Elfyn Evans / Scott Martin (Toyota GR Yaris Rally1) ajaga 2:50,54,3, teise kohaga lõpetanud Ott Tänak / Martin Järveoja kaotasid neile 27 sekundit. Nelja ralli kokkuvõttes on Sebastien Ogier / Vincent Landais (Toyota GR Yaris Rally1) ja Evans/Martin võrdselt 69 punkti kogunud, Kalle Rovanperä / Jonne Halttunen (Toyota GR Yaris Rally1) kaotavad neile ühe ja Tänak/Järveoja nelja punktiga.

Samal rallil võistlesid ka Romet Jürgenson / Siim Oja, kes saavutasid Rally4 arvestuses teise koha. Võitsid Marco Oldani / Pietro D´Agostino (Peugeot 208 Rally4) ajaga 3:31.11,0, eestlased jäid neist kahe minuti ja 25,3 sekundi kaugusele. WRC2 arvestuses olid Georg Linnamäe / James Morgan (Hyundai i20 N Rally2) 13.

Ralf Aron võistles Theeba Motorspordi värvides Monzas sõidetud Fanatec GT World Challenege Europe Endurance Cupi etapil, kus tiim sai Bronze Cup arvestuses 15. koha.