Eestlaste rahvusvahelised tulemused rallis ja ringrajasõidus

Haupt Racingu duo Ralf Aron ja Alain Valente jõudis Norisringil mõlemas sõidus viie parema sekka — FOTO: Gruppe C Photography

Lisaks eraldi uudistes kajastatutele startisid Eesti autosportlased nädalavahetusel veel mitmel rahvusvahelisel võistlusel Sloveenias, Austrias, Belgias ja Itaalias.

Romet Jürgenson / Siim Oja (Ford Fiesta Rally3) said Mahle Rally Nova Gorical Sloveenias absoluutarvestuse kolmanda ja RC3 klassi esikoha.

ADAC GT Mastersi etapil Austrias Red Bull Ringil said Ralf Aron ja Alain Valente (Mercedes-AMG GT3) esimeses sõidus neljanda ja teises seitsmenda koha. Punktitabelis jagavad nad kuuendat positsiooni.

Samas sõidetud BMW M2 Cupi sõitudes oli Carmen Kraav esimeses üheksas ja teises kaheksas. Kui GT Mastersi hooaeg jätkub, siis BMW M2 Cupile oli see hooaja viimane võistlus. Kraav sai hooaja kokkuvõttes 55,5 punktiga 13. koha. Võitis Leyton Fourie Lõuna-Aafrika Vabariigist 206 punktiga.

GT Cup Openi etapil Monzas sai Indrek Jaaska esimeses sõidus üheksanda ja teises 11. koha, Alex Reimanni (mõlemad Porsche 992 GT3 Cup) kohad olid vastavalt 15. ja 19.

Proton Racing, kus sõidab ka Martin Rump (Porsche 911 RSR) katkestas ELMS-sarja etapil Spa-Francorchampsi rajal.