Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Ralf Aron Saksamaal teine, esikohad Lätis ringrajasõidus ja krossis

ADAC GT Mastersi sõidu start.
ADAC GT Mastersi sõidu start. — FOTO: Gruppe C Photography

Ralf Aron saavutas ringrajasõidu ADAC GT Mastersi etapil Nürbrurgringil teise koha, Sten Suban võitis Riias ajalooliste vormelite sõidus klassi ja Ott Kevvai autokrossi veobagide klassi Pilskalnis.

Nürburgringil toimunud ADAC GT Mastersi etapil saavutasid Haupt Racing Teami sõitjad Alain Valente ja Ralf Aron (Mercedes-AMG GT3) esimeses sõidus teise koha ja teises olid kümnendad.

Paul Ricardi rajal sõidetud ELMS-sarja nelja tunni sõidus sai Proton Competitioni trio Michael Fassbender, Richard Lietz ja Martin Rump (Porsche 911 RSR) LM GTE klassis kümnenda koha.

Bikernieki rajal Riias sõidetud ajalooliste vormelite võistlus Rigas Motormuzeja Kauss kuulus ka ajalooliste vormelite Eesti karikavõistluste arvestusse. Formula Easteri võitis kahe sõidu kokkuvõttes Sten Suban Kalev Nurmiku ees. Mondialis võitis lätlane Raitis Murnieks, Taavi Kuul oli teine.

Autokrossi Läti meistri- ja karikavõistluste etapil Pilkskalni rajal said eestlastes veobagide klassis B6000 kolmikvõidu: esimene Ott Kevvai, teine Markus Häidberg ja kolmas Martin Talv. Klassis D12 oli Veiko Hirsnik kolmas ja Andre Mõttus neljas ning klassis VAZ klasika Hannes Tisler viies.