Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Ralf Aron Saksamaal poodiumil, rallikrossid Lätis ja Soomes

Ralf Aron saavutas ADAC GT Mastersil kolmanda koha.
Ralf Aron saavutas ADAC GT Mastersil kolmanda koha. — FOTO: Gruppe C photography

Lisaks juba eraldi uudistena kajastatud võistlustele osalesid Eesti autosportlased veel mitmel piiritagusel võistlusel.

Ralf Aron ja Alain Valente (Mercedes-AMG GT3) võistlesid ADAC GT Mastersi etapil Sachsenringil, kus said esimeses sõidus neljanda ja teises kolmanda koha. Sarja punktitabelis on mõlemad seitsmendal kohal, nende tiimi Haupt Racing Team aga kolmas. Sari jätkub 22.-24. septembrini Austrias Red Bull Ringil.

Sachsenringil võistles ka BMW M2 Cup, kus Carmen Kraav sai esimeses sõidus 11. ja teises 13. koha.

Avaringil avariisse sattunud Jüri Vips lõpetas IndyCari hooaja viimase etapi Laguna Secas 24. kohaga. Kahel etapil osalenud Vips kogus 18 punkti, mis annavad talle kokkuvõttes 33. koha.

Rallikrossi Läti-Leedu meistrivõistlused lõppesid võistlusega Bikernieki rajal. Klassis Super 1600 sai nii etapil kui hooaja kokkuvõttes neljanda koha Andreas Aulik (VW Golf 2). Robin Allik (Honda Civic) oli kokkuvõttes üheksas.

Supercaris oli Andri Õun (Ford Ka+ Active) etapil neljas, hooaja kokkuvõttes kuulub talle kuues koht. Hooaja tabelis on seitsmes Mart Tikkerbär (Mitsubishi Lancer Evo), kaheksas Valdur Reinsalu (Ford Ka+ Atrive) ja kümnes Raini Roomets (Škoda Fabia). Yaris Cupis oli Albert Ako Kokk hooaja kokkuvõttes kaheksas, Elisabeth Tamm 13 ja Ruudi Reinumägi 17.

Krosskart Xtreme võistles Läti-Leedu karikavõistluste arvestuses. Seal sai Teet Vare kokkuvõttes neljanda, Kristo Kütt kuuenda ja Liis Talivere 13. koha. Talivere osales ka viimasel etapil, kus oli seitsmes.

Armin Raag saavutas rallikross Soome meistrivõistluste etapil Joensuus krosskartide klassis 125/250 viienda koha.