Eestlaste rahvusvahelised tulemused: mitmed sõitjad saavutasid poodiumikohti

Lühiülevaade Eesti autosportlaste tulemustest nädalavahetusel toimunud autospordivõistlustel.

Oliver Randalu saavutas Drift Masters GP sarja avaetapil teise koha, jäädes finaalis alla poolakale Piotr Wiecekile.

Paul Aron (Prema Racing) oli Imolas sõidetud Formula Regional European Championship by Alpine sarja teisel etapil esimeses sõidus kolmas ja teises kuues. Võitsid vastavalt Dino Beganovic (Prema Racing) ja Gabriele Mini (ART Grand Prix). Aron jätkab sarja 46 punktiga kolmandal kohal, Beganovic juhib 86 punktiga, Kas Haverkortil (Van Amersfoort Racing) on teisena 47 punkti.

Villu Mättik / Arvo Maslenikov (Lada 2101) said ajalooliste autode ralli Euroopa meistrivõistluste etapil Tšehhis klassis C1 teise koha.

Rallikrossi Läti ja Leedu meistrivõistluste etapil Riias Bikerniekil saavutas Janno Ligur (Škoda Fabia) klassis Super 1600 esikoha, Marko Muru (Honda Civic) oli Super 2000 teine, Andri Õun Supercaris teine ja Valdur Reinsalu (mõl Ford Ka+ Active) neljas. Liis Talivere (SpeedCar Xtreme) sai klassis Xtreme kolmanda koha.

Egon Kaur / Silver Simm (Volkswagen Polo GTI R5) said Soomes sõidetud Renkas Turku rallil kolmanda koha. Võitsid Juha Salo / Mikko Markkula (Škoda Fabia Rally2 evo).