Eesti triali sõitjate nädalavahetus Nordic Championship võistlusel

Klubi Panter Motorsport trialistid osalesid 8. ja 9. oktoobril Norras Grimstadis Põhjamaade meistrivõistlusel. Võistlusel osalesid lisaks meie esindajatele veel Taani, Norra, Rootsi ja Soome sõitjad, kirjutab msport.ee.

Eestit olid esindamas Egert Kimmel, Ott Holger Ross ja Priit Ross. Laupäeval toimus individuaalarvestus, kus poodiumi 2. koha võitles endale Open Green klassis Ott Holger Ross, Egert Kimmel saavutas tubli 5. koha ja Priit Ross 40+ klassis 17. koha.

Pühapäeval oli meeskondlik sõit ja seal olid Eesti meeskonnale punkte kogumas Egert Kimmel ja Ott Holger Ross. Eesti meeskonna esindajad, kellel oma klassis oli 8 meeskonda konkurentideks, võitlesid välja tubli 4. koha.

Meeskonna manageri Tõnis Rossi sõnul oli võistlusel osalemise eesmärgiks eelkõige koguda noortele suurvõistluse kogemust. See eesmärk sai täidetud ja boonuseks üks medalikoht. Ega meie poisid oma treenitusega teistele omavanustele alla ei jäänudki, lisas Ross. 

Põnevaks osutus Norra maastik, millega meie sõitjatel puudus kogemus.

Noorsportlasi toetasid Motorhome.ee, Stigmet OÜ, Elmetar OÜ, kes võimaldasid noortel suurvõistlustel osaleda.

Järgmisena lähevad Pantrid võistlema 22. oktoobril Siguldasse Läti meistrivõistluste viimasele etapile ja sellega tõmmatakse ka joon alla 2022 a. võistlushooajale.