Eesti tiim lõpetas rahvuste supermoto üheksandal kohal

— FOTO: msport.ee

Nädalavahetusel toimus Itaalias Castelletto di Branduzzo rajal rahvuste supermoto ja ühtlasi ka Euroopa meistrivõistluste viimane etapp. Eestit olid esindamas Patrick Pals, Eero Madisson ja Aksel Pärtelpoeg.

Eesti koondis saavutas nädalavahetuse kokkuvõttes üheksanda koha. Esimeses võistlussõidus sõitis Pals välja 13. koha ja Madisson 20. koha. Teise võistlussõidu lõpetas Madisson 13. ja Pärtelpoeg 17. kohal. Patrick Pals sai tänu edukale sooritusele järgmiseks hooajaks koha TM Factory L30 tiimis. Tiimi noorim sportlane Pärtelpoeg oli nädalavahetusega väga rahul ja loodab ka järgmisel aastal koondisesse pääseda.

Euroopa meistrivõistluste arvestuses osales ka noorsportlane Rasmus Ebelmann, kes sõitis mõlemas sõidus välja viienda koha. Hooaja kokkuvõttes saavutas Ebelmann samuti viienda koha.