Reklaam sulgub sekundi pärast

Eesti autorallimeistrivõistluste avaetapp on Monte Carlo ralliga samal ajal

politsei-ja-saaremaa-ralli
Foto: Kuressaare politseijaoskonna Facebook

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste 2023. aasta hooaja avaetapp sõidetakse 20.-21. jaanuarini Lätis, Alūksnes.

Lisaks Eesti meistrivõistluste erinevates klassides osalejatele (va. EMV9 – veoautod) tulevad lõunanaabrite juures starti ka autoralli Läti meistrivõistlustel (LRC) osalejad, vahendab autosport.ee

Kui tänavu Estonian Junior Challenge võistlejad talverallidel ei osalenud, siis hooaega 2023 alustavad sarjas osalevad kuni 26-aastased võistlejad juba Lätis sõidetaval Alūksne rallil. 

11. Rally Alūksne registreerumine käib täie hooga ja lõpeb 13. jaanuaril kell 18.00. Võistlejaid ja pealtvaatajaid ootab kahe päeva jooksul 10 kiiruskatset ja 93,84 katsekilomeetrit. Pealtvaatajatele on katsed tasulised ja rallipass maksab 10 eurot. 

„Tee ja rajaolud on Alūksne ümbruses väga head ja ilmaennustus näitab, et jaanuari alguses tuleb lund ja külma juurde. Tänavuse ralli katsed on nö. Eesti pool, et oleks sealt poolt tulevatele pealtvaatajatele lähemal tulla oma lemmikutele kaasa elama,“ sõnas Alūksne ralli pressiesindaja Anda Podzina.