Reklaam sulgub sekundi pärast

Castrol jätkab nii motokrossi meistrivõistluste nimisponsori, kui Team Estonia suurtoetajana

2020 aastal esimest korda Castroli nime kandnud Eesti motokrossi meistrivõistlused jätkuvad sama nime all ka 2022 hooajal ning lisaks jätkab Telko Estonia OÜ Eesti motospordi rahvuskoondiste toetamist ja seda teist aastat.

Hoolimata sellest, et eelmisel aastal jätkus pandeemia tõttu keeruline olukord nii Eestis kui maailmas, kus võistluskalendreid tuli veidi muuta, suudeti siiski Eesti meistrivõistlused plaanipäraselt läbi viia ning võistlused olid veelgi menukamad, kui aasta varem. 

“Koostöö Castroliga kulges eelmisel aastal väga ladusalt ja edukalt, kuna debüütaastal saime häid ideid juurde, mille siis 2021 ühiselt realiseerisime. Ja eelmisel aastal tuli meil uusi ideid veel juurde, siis need viime ellu juba sellel hooajal,” rääkis EMFi nõukogu liige ja rahvuste krossi Team Estonia meeskonna manager Martin Arumäe (fotol keskel) “Väga suur abi oli Castroli puhul ka eelmisel aastal just Team Estonia projektis, kus meie rahvuskoondised käisid maailmas Eestit esindamas ja mul on väga hea meel, et Castroli inimesed käisid koos meie tiimiga ka Rahvuste Krossil Itaalias kaasas ning said aimu, mis motokrossi olümpial toimub. Mul on äraütlemata hea meel, et Telko Estonia OÜ on otsustanud meiega koostööd jätkata, mille tulemusena jätkub kindlasti kohalike tiitlivõistluste kvaliteedikasv ning rahvusmeeskondadel on kindel tugi selja taga.” 

“Oleme EMF-iga edukat koostööd teinud kaks hooaega. Muutuvate Covid-piirangute kiuste on õnnestunud võistlushooajad pidada sisuliselt täies mahus ning kaasaelajate arv võistlustel näitab jätkuvalt kasvutrendi. Hea on näha, et korraldus ja kommunikatsioon on tipptasemel. Eesti sõitjate tase on maailma parimate seas, mida näitavad eeskujulikud tulemused Team Estonia rahvusvahelistelt mõõduvõttudelt,” lisas Mentum AS-i turundusjuht Silver Lang (fotol vasakul). “Meie, Mentum AS-i, jaoks on see muutuste aasta – muutub meie ärinimi ja alates maist oleme ametlikult Telko Estonia OÜ. Peale nimemuutuse jätkame kõige varasemaga ja oleme edasi Castroli volitatud esindaja Baltikumis, koos laienenud tootevalikuga. Jätkusuutlikkus ja head koostööpartnerid on meie jaoks olulised. Jätkame ka sellel hooajal Eesti motokrossi meistrivõistluste ja Team Estonia toetamist.”

Castrol Eesti motokrossi meistrivõistlused algavad juba 7-8 mail Karksi-Nuias.

Castrol motokrossi EMV kalender
7-8 mai Karksi-Nuia
28-29 mai Lange
9-10 juuli Pärnu
20-21 august Tihemetsa