Reklaam sulgub sekundi pärast

Alex Reimann ja EST1 Racing sukelduvad Belgias kirjusse GT konkurentsi

Alex Reimann sai uustulnukate seas kuuenda koha
Alex Reimann sai uustulnukate seas kuuenda koha — FOTO: EST1 Racing

Sel nädalavahetusel sõidetakse GT Cup Europe sarja kolmas etapp Belgias Spa-Francorchampsi ringrajal, kus must-oranži Porschega jätkavad oma põnevat hooaega ka Alex Reimann ning EST1 Racing tiim.

Legendaarsel ja muuhulgas ka rikka vormel 1 ajalooga Spa rajal on Reimanni käsi veel soe, sest vaid mõned nädalad tagasi võistles ta seal Porsche Carrera Cup Benelux sarjas, kus näitas debütandi kohta üles julgustavat tempot. See nädalavahetus on Alexi konkurents veelgi tihedam, sest Porschedele lisandub ka nii mõnigi Aston Martin ja Ferrari, et moodustada üks pingeline 21-autoline rivi.

GT Cup Europe sari ongi mõeldud spetsiaalselt Pro-Am ja Am sõitjapaaridele ning põhineb tihedat konkurentsi pakkuvatel GT-autodel.

Nii et, kui näiteks sel nädalavahetusel sõidetav Monaco GP peaks osutuma natuke sündmuste vaeseks, on Reimannile ja EST1 Racingule Spas kaasa elades põnevus igal juhul tagatud. Eriti kui võtta arvesse, et üheks võidu pretendendiks on sarja üleselt nimetatud ka just Reimanni. Näeme, kas võit tuleb või mitte. Igal juhul saab Belgias olema see nädalavahetus kuum ja põnev. Samas kuuma koha pealt ei tea, sest Spa ringrajal on vihm alati tihe külaline ning ka treeningsõidud on möödunud vihmas.