Reklaam sulgub sekundi pärast

16. augustil toimub Paides AKP-kohtunike koolitus

AKP-kohtunikel on võimalus osaleda koolitusel
AKP-kohtunikel on võimalus osaleda koolitusel — FOTO: Pille Russi

Kolmapäeval, 16. augustil algusega kell 15.00 toimub Paides Wittensteini tegevusmuuseumis (Tallinna tn 9/11) ralli ajakontrollipunktide (AKP) kohtunike koolitus.

Koolitusele on oodatud nii tegutsevad kohtunikud, kui need, kes tunnevad selle töö vastu huvi. EAL litsentsiga kohtunikele on osalemine tasuta, teistele maksab osalemine 15 eurot. Koolitus kestab umbes neli tundi.

Registreeruda on võimalik kuni 13. augustini (kaasaarvatud) siin, osalustasu saab maksta kohapeal sularahas või ülekandega EAL arveldusarvele EE202200221002111381, märkides selgitusse AKP-kohtunike koolituse ja osaleja nime.

Koolitusel selgitatakse, millised on kohtunike ülesanded erinevates  AKP-des (lisakatse AKP-d: sisenev, start, finiš ja stopp; muud AKP-d: regrupeering sisse-välja, hooldus sisse-välja, poodiumid).

“Lisaks räägime, milliseid reegleid peab kohtunik jälgima igas konkreetses AKP-s. Teemade hulgas on ka ajakaardi ja AKP dokumentide täitmine,” rääkis EAL spordidivisjoni juht Kuldar Sikk. “Käsitleme katsevanema rolli, ralli käsuahelat, ohutusküsimusi ja reeglite muudatusi”