Võimas – KK Viimsi võitis pärast teist lisaaega kodus Prometeid!

kk-viimsi2

Eesti-Läti liiga veerandfinaal teises omavahelises kohtumises Viimsis mängisid kohalik klubi KK Viimsi ja Prometei. Võitja selgitamiseks läks vaja kahte lisaaega. Normaalaeg lõppes tulemusega 88:88(27:25,21:18,27:23,13:22). Esimene lisaaeg jäi 12:12 ja teise lisaaja võitis Viimsi 7:5 ja mäng lõppeski seisuga 107:105!

Mängu üheks parimaks tõusis Prometei poole pealt 29- aastane Puerto Ricolane Gian Clavell, kes viskas 33 punkti, võttis 7 lauapalli ja andis 10 resultatiivset söötu. Prometei poole pealt sai veel kaksikduubliga hakkama Ondrej Balvin, kes viskas 22 punkti, võttis 17 lauapalli ja andis 3 resultatiivset söötu.Viimsi poolt tegi kaksikduubli Malik Toppin, kes viskas 18 punkti, võttis 14 lauapalli ja andis 1 resultatiivse söödu. Viimsi poolt enim punkte tõi eestlane Karl-Johan Lips, kes viskas 24 punkti, võttis 7 lauapalli ja andis 2 resultatiivset söötu. Lips viibis väljakul 46 minutit.

Prometei oli võitnud enne tänast mängu järjest 31 kohtumist!

KK Viimsi võit tähendas seda, et seerias peetakse ka kolmas kohtumine!