Viimsi meeskond alustas Kaamos Karikavõistluseid koduväljakul võiduga

Stefan Vaaks
Stefan Vaaks — FOTO: Martti Vaidla

Kaamos Karikavõistluste eelringi teisel päeval võttis Viimsi meeskond koduväljakul 95:83 võidu Keila Coolbeti üle.

Viimsis toimunud mängu alustas paremini Keila Coolbeti meeskond minnes kohtumist 7:2 juhtima, kuid veerandaja lõpp kuulus võõrustajatele, kes võitsid esimese veerandaja 23:16. Viimsi jätkas mängu kontrollimist ka teisel veerandajal, võites teise perioodi 23:12 ning poolajapausile mindi Viimsi juhtimisel 46:28.

Kolmas veerandaeg kulges punkt-punktis ning suureskooriliselt - Keila Coolbet võitis kolmanda veerandaja 31:29. Kuigi neljandal veerandajal suutis Keila meeskond vahe veel 9 punkti peale vähendada, siis mängu murrangut ei suudetud tuua ja lõpuvile kõlades olid numbrid Viimsi meeskonna poolt vaadatuna 95:83.

Viimsi poole pealt tegi suurepärase mängu Stefan Vaaks, kes viskas 31 punkti ja andis 5 resultatiivset söötu ning tema efektiivsusnäitaja oli mängu lõppedes 34. Teda toetasid Kristjan Kokk 15 punktiga ning Omar Pajic 11 punkti ja 8 lauapalliga.

Keila meeskonna parimad olid Kristen Kasemets 20 punkti ja 9 resultatiivse sööduga ning Tautvydas Kupstas 16 punktiga.