Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Vastasele kallale läinud Partizani keskmängija tunnistas süüd

Mathias Lessort
Mathias Lessort — FOTO: KK Partizan Facebook

13. märtsil toimunud korvpalli ABA liiga kohtumises said kokku kaks suurt vihavaenlast, ehk Belgradi Partizan ja Belgradi Crvena Zvezda.

Nagu nende kahe meeskonna vahelistes mängudes juba tavaks saanud, siis ei suudetud ka seekord ilma erinevate vahejuhtumita kohtumist ära pidada.

Taas oli üks osaline Partizani keskmängija Mathias Lessort, kes seekord otsustas peale lõpuvilet kallale minna Zvezdas mängivale 22-aastasele Filip Petruševile. 

 

 

Partizani keskmängija ja Zvezda keskmängija vaheline pinge sai selles kohtumises alguse juba varem.

 

Mathias Lessort vabandas avalikult juhtunu pärast järgmisel päeval (14. märtsil). Partizani 27-aastane keskmängija tunnistas oma süüd Filip Petrusevi löömises, kuid lisas, et oli provotseeritud ja tundis vajadust ennast kaitsta.

Lessort: "Esiteks tahan vabandada fännide ja inimeste ees kes meid toetavad ja nende ees, kes armastavad seda spordiala - vabandan et niimoodi reageerisin ja ennast halvast küljest näitasin. "

"Sportlastena peaksime alati näitama eeskuju ja meelekindlust igas olukorras."

"Siiski tahan rõhutada, et esimest korda 9 aasta jooksul professionaalselt korvpalli mängides olin ma sellise juhtumi keskel."

"Tundsin vajadust ennast ja oma väärikust kaitsta pärast arvukaid provokatsioone ja pärast seda, kui see isik (Petrusev) mind neljandal veerandajal lõi. Löök polnud valus, aga piisav, et seda hinge võtta."

"Kui need oleksid olnud vaid sõnad, poleks ma üldse reageerinud."

"See ei ole vabandus tehtule, kuid usun, et fännid kes eilset mängu vaatasid, nägid mis juhtus. Tõde on see, et ma ei rünnanud, vaid reageerisin. Kahjuks tegin seda valel viisil, mida korvpalliväljakul juhtuda ei tohiks," rääkis Lessort Mozzartsportile.

Crvena Zvezda taotles pärast mängu ABA liigalt prantslasest keskmängija eemaldamist liigast kuni hooaja lõpuni. Millise karistuse Lessort saab, pole hetkel veel teada.