Club Joventut Badalona
Club Joventut Badalona tähistamas — FOTO: Club Joventut Badalona Facebook

Hispaania korvpalli kõrgliiga 10. mänguvoorus sai Kristian Kullamäe koduklubi Bilbao Basket võõrsil Joventut Badalona käest väga valusa kaotuse.

Viimasele veerandajale seitsmepunktilises eduseisus läinud Bilbao kaotas viimase veerandaja 18:28 ning kogu kohtumise 78:81. 78:78 seisul oli Kullamäel võimalus Bilbao võidule viia, kuid peale eestlase mööda läinud viset suutsid vastased (Andrez Felizi) ülikauge viskega hoopis ise võidu võtta.

Kullamäe viibis platsil 22,5 minutit ning oli 12 punktiga paremuselt meeskonna teine skooritegija. Lisaks sai eestlane kirja kaks lauapalli ja neli resultatiivset söötu. Bilbao parimana viskas Alex Renfroe 13 silma. Võitjate resultatiivseimad olid DeShaun Thomas 25 ja Andres Feliz 20 punktiga. Kogu statistika nähtav siit