Video: Täielik kaos! Olympiakose mängijate pihta pudeleid ja rakette loopinud Panathinaikose fännide tõttu katkestati finaalseeria neljas mäng

Finaalseeria neljas mäng katkestati
Finaalseeria neljas mäng katkestati — FOTO: Kuvatõmmis videost

Kreeka korvpalli kõrgliiga finaalseeria neljas mäng Ateena Panathinaikose ja Pireuse Olympiakose vahel katkestati Panathinaikose fännide tõttu.

Kui kolmandat veerandaega oli jäänud mängida 2:46 ja Olympiakos juhtis kohtumist 28 punktiga (63-35), hakkasid Panathinaikose fännid Olympiakose mängijaid ja treenereid veepudelite ja signaalrakettidega loopima, kirjutab basketnews.com.

Hoolimata kaitsevõrgust kukkusid osad raketid Olympiakose pingile. Kohtunikud otsustasid mängu peatada ja saata mõlemad meeskonnad oma riietusruumidesse.

Pärast mõningast kaalumist palusid kohtunikud OAKA areenilt fännide evakueerimist ettevaatusabinõuna võimalike uute intsidentide eest.

Kui fännid olid saalist lahkumas, murdsid mõned neist kümneid istmeid ja viskasid need väljaku poole. Istmed kukkusid kaitsevõrgule. 

Umbes tund pärast esialgset seisakut otsustati mäng lõplikult peatada. Kui liiga kinnitab mängu seisaku ajal olnud tulemuse, võidab Olympiakos seeria 3:1 ja tuleb teist aastat järjest Kreeka meistriks.