Maik-Kalev Kotsar (#21) ja Sander Raieste (punase pusaga)
Maik-Kalev Kotsar (#21) ja Sander Raieste (punase pusaga) — FOTO: Baskonia Facebook

Täna õhtul jätkus Hispaania korvpalliliigas ACB kohtumised, kus eestlaste lemmik Baskonia sõitis külla Zaragozale. Baskonia kes juhtis mängu koguni 17 punktiga vahepeal, lasi vastastel viimasel veerandajal lausa juhtima minna, aga lõpuks saadi raske võit kätte ning kohtumine võideti tulemusega 85:80.

Eestlased Maik-Kalev Kotsar ja Sander Raieste viskasid mõlemad 8 punkti. Kotsar kogus 7 lauapalli ning andis 5 resultatiivset söötu olles platsil ligi 29 minutit ning Raieste sai lisaks 8 punktile 1 lauapalli ja 1 resultatiivse söödu pea 25 mänguminutiga.

Baskoniale tõi enim punkte serblane Vanja Marinkovic, 19. Zaragoza parim oli ameeriklane Mark Smith, 22 punktiga.