Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Siim-Sander Vene koduklubi võttis eurosarjas Dijoni vastu revanši

Siim-Sander Vene koos meeskonnakaaslastega võitu tähistamas
Siim-Sander Vene koos meeskonnakaaslastega võitu tähistamas — FOTO: championsleague.basketball

Siim-Sander Vene koduklubi Jeruusalemma Hapoel võttis Meistrite liiga vahegrupi kohtumises prantslaste JDA Dijoni üle võõrsil 73:64 võidu.

Tänases mängus kahjuks Eesti korvpallikoondislane mänguaega ei teeninud. Võitjate resultatiivseim oli Khadeen Carrington 17 punktiga. Kaotajate parimana tõi üleplatsimeheks kerkinud Markis McDuffie 24 silma. 

Kõikide sarjade peale kokku oli see Iisraeli klubile kümnendaks järjestikuseks võiduks. 

Kohtumise tipphetked:

 

Tabeliseis I-alagrupis:

 

ENNE KOHTUMIST:

Eestlase koduklubi asub vahegrupis (16 parema hulgas) kolme võidu ja ühe kaotusega I-alagrupis esikohal. Tänane vastane on teeninud kaks võitu ja kaks kaotust ning on hetkel kolmandal kohal.

Ainuke kaotus pärineb aga Iisraeli klubil just tänaselt vastaselt, kui kodusaalis saadi 77:84 kaotus. Tolles kohtumises viskas Vene 23,5 minutiga 10 punkti. Meeskonna resultatiivseim oli Levi Randolph 14 silmaga. Prantsusmaa meeskonna parimatena tõid Gavin Ware 24 ning David Holston 20 punkti.

32-aastane eestlane on Meistrite liigas sel hooajal üheksa kohtumisega teeninud keskmiselt 16,5 mänguminutit, 4,9 punkti, 1,3 lauapalli ja 0,9 resultatiivset söötu mängu kohta.