Real Madrid tuli Hispaania meistriks
Real Madrid tuli Hispaania meistriks — FOTO: acb Photo / E. Cobos

Hispaania korvpalli kõrgliiga finaalseeria kolmandas kohtumises alistas Madridi Real võõrsil 84:73 Murcia ning tuli 3:0 seeriavõiduga aastase vaheaja järel Hispaania meistriks.

Võitjate parimana viskas ühtlasi finaalseeria MVP-ks (kõige väärtuslikumaks mängijaks) valitud Bosnia ja Hertsegoviina superstaar Dzanan Musa 18 punkti. Mario Hezonja toetas meeskonda 17 ning Facundo Campazzo 13 silmaga. Murcia parimatena tõid Dylan Ennis 18 ja Dustin Sleva 13 punkti. Lätlase Rodions Kurucsi arvele jäi 24 minutiga 8 silma, 3 lauapalli ja 2 korvisöötu. Kogu statistika nähtav siit.

Kohtumise tipphetked:

Veerandfinaalides alistas Unicaja 2:0 Manresa, Murcia 2:1 Valencia, Real Madrid 2:0 Gran Canaria ja Barcelona 2:0 Tenerife. Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia jäi sel hooajal esimesena play-off kohtumistest välja.

Poolfinaalis teenis Murcia 3:2 võidu põhiturniiri võitja Unicaja üle ning Real alistas kuivalt 3:0 Barcelona.