Video: Kullamäe ja Lietkabelis alistasid kolmanda koha mängus Rytase

Lietkabelis võitis Leedu karikasarjas kolmanda koha
Lietkabelis võitis Leedu karikasarjas kolmanda koha — FOTO: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys

Leedu korvpalli karikasarja (King Mindaugas Cup) pronksikohtumises alistas Kristian Kullamäe koduklubi BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys 91:88 BC Rytase.

Kullamäe sai 19 mänguminutiga kirja 11 punkti, 2 resultatiivset söötu ja ühe lauapalli. Lietkabelise parimana tõi Gediminas Orelik 14 silma. Rytase resultatiivseim oli taaskord Marcus Foster, kes viskas üleplatsimehena lausa 35 punkti. Kogu statistika nähtav siit.

Kohtumise tipphetked:

ENNE KOHTUMIST:

Esimesena pääses üllatuslikult finaali Leedu liigas alles kuuendal kohal olev Jonava meeskond, kes alistas poolfinaalis 92:86 Rytase.

Võitjate parimana viskasid Edvinas Seskus 24 ja Glynn Watson 19 ja lätlane Martins Laksa 18 punkti. Kaotajate resultatiivseimad olid Marcus Foster 20 ja Martynas Echodas 17 silmaga.

Kohtumise tipphetked:

Teises poolfinaalis võttis Leedu liiga liider ja Euroliigas mängiv Kaunase Žalgiris 77:67 võidu Lietkabelise üle.

Võitjate resultatiivseim oli Lukas Lekavicius 16 punktiga. Rolands Smits lisas 13 ning Edgaras Ulanovas ja Ignas Brazdeikis kumbki 12 silma. Kristian Kullamäe kogus kaotusmängus 29,5 mänguminutiga 7 punkti, 5 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu. Lietkabelise parimana tõid Jamel Morris ja Gyorgy Goloman kumbki 14 silma.

Kohtumise tipphetked: