Bilbao Basket meeskond
Bilbao Basket meeskond — FOTO: Surne Bilbao Basket

Kristian Kullamäe ja Bilbao Basket said Hispaania korvpalli kõrgliigas väga valusa kaotuse osaliseks.

Kullamäe koduklubi kaotas lisaajale läinud kohtumises võõrsil Murciale lõpuks 83:89. Kuigi Bilbao oli viimasel veerandajal korra juba 12-punktilises eduseisus ning viimastel sekunditel oli nii lähedal ka võidukorv, kuid Bilbao keskmängija ei suutnud palli korvi lükata ning hoopis Murcia sai võimaluse viigistada ja nii ka 3,5 sekundit enne neljanda veerandaja lõppu juhtus. Lisaajal tegi kodumeeskond kiirelt 8:0 spurdi ja enam Bilbao Murciale ohtlikuks ei saanud.

Kullamäe sai kirja neli punkti, kaks lauapalli, kaks korvisöötu ja kaks vaheltlõiget. Bilbao parim oli Muhammad Ali Abdur-Rahkman 20 silmaga. Üleplatsimeheks kerkis 24 punktiga võitjate poolelt Dylan Ennis. Vägeva mängu tegi Murcia poolelt ka lätlane Rodions Kurucs, kes sai kirja 20 silma ja 11 lauapalli. Kogu statistika nähtav siit.