Kristian Kullamäe paremal
Kristian Kullamäe paremal — FOTO: Surne Bilbao Basket

Eesti korvpallurid Kaspar Treier ja Karl-Johan Lips pidid eile mõlemad tunnistama Eurosarjas vastaste paremust. Kristian Kullamäe ja Bilbao Basket lõpetasid samal ajal alagrupi hoopiski täiseduga.

Sassari ja Teier mängivad Korvpalli Meistrite liigat, kus tuli tunnistada Ludwigsburgi paremust tulemusega 80:97. Treier mängis 20 minutit ning kogus arvele selle aja jooksul 10 punkti, 5 lauapalli ning 2 resultatiivset söötu.

Kohtumise tipphetked:

Standings provided by Sofascore

Balkan ja Lips mängivad FIBA Europe Cupi, kus tuli tunnistada alagrupi viimases mängus Portugali klubi Sportingu paremust tulemusega 90:72. Lips mängis kohtumises kaasa 33 minutit, viskas selle aja jooksul 13 punkti, võttis 5 lauapalli ning andis 2 resultatiivset söötu.

Bilbao Basket ja Kullamäe Šotimaa klubile Caledonia Gladiatorsile, keda võideti tulemusega 78:59. Võitjate parimana viskas enim punkte just eestlane, kelle arvele kogunes 12 punkti, 2 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu pea 20 minutiga.