Video: Koduväljakul neljast neli! Lietkabelis sai EuroCupil järjekordse võidu

Foto: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys Facebook

Kristian Kullamäe koduklubi Panevežyse Lietkabelis sai EuroCupi alagrupiturniiri seitsmendas mänguvoorus raske 79:70 võidu itaallaste Germani Brescia üle.

Eurosarjas on nüüd võidetud kõik seni peetud neli kohtumist. Võõrsil on asjad risti vastupidi, kaotatud on kõik kolm kohtumist.

Vigadega hädas olnud Kristian Kullamäe viskas tänases kohtumises 17 mänguminutiga 4 punkti, võttis 2 lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Leedu klubi parimana viskasJamel Morris 13 silma. Brescia meeskonna resultatiivseimad olid Amedeo Della Valle ja C.J. Massinburg kumbki 14 punktiga. Kogu statistika nähtav SIIT

Kohtumise tipphetked:

A-alagrupi tabeliseis:

ENNE KOHTUMIST:

Eestlase koduklubi paikneb hetkel A-alagrupis kolme võidu ja kolme kaotusega viiendal kohal. Tänane vastane on võitnud kaks ning kaotanud neli kohtumist, mis annab tabelis üheksanda koha.

Viimati, kui 23-aastane eestlane eurosarjas väljakul käis, siis Lietkabelis alistas kodusaalis 104:98 Ljubljana Olimpija.

Kullamäe püstitas tolles EuroCupi kohtumises enda isikliku punktirekordi eurosarjades, kui 25 mänguminuti jooksul viskas 24 punkti (kolmesed 4/4). Lisaks andis eestlane seitse korvisöötu ja noppis kuus lauapalli.