Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Katkestatud kohtumine jäi finaalseerias viimaseks! Olympiakos krooniti teist hooaega järjest Kreeka meistriks

Kaos Panathinaikose kodusaalis
Kaos Panathinaikose kodusaalis — FOTO: Eurohoops Twitter

Eile õhtul toimunud Kreeka korvpalli kõrgliiga finaalseeria neljas mäng Ateena Panathinaikose ja Pireuse Olympiakose vahel katkestati Panathinaikose fännide tõttu.

Kui kolmandat veerandaega oli jäänud mängida 2:46 ja Olympiakos juhtis kohtumist 28 punktiga (63-35), hakkasid Panathinaikose fännid Olympiakose mängijaid ja treenereid veepudelite ja signaalrakettidega loopima, kirjutab basketnews.com.

Hoolimata kaitsevõrgust kukkusid osad raketid Olympiakose pingile. Kohtunikud otsustasid mängu peatada ja saata mõlemad meeskonnad oma riietusruumidesse.

Pärast mõningast kaalumist palusid kohtunikud OAKA areenilt fännide evakueerimist ettevaatusabinõuna võimalike uute intsidentide eest. Kui enamus fänne olid saalist lahkumas rahulikult, siis teatud seltskond otsustas murda kümneid istmeid puruks ning viskasid need väljaku poole. Mitmete teadete kohaselt varastati ja hävitati ka ametnike laualt varustust (arvutid, monitorid).

Kogu selle kaose keskel otsustati, et mäng ei saa jätkuda, mis ühtlasi tähendas, et Olympiakos tuli 3:1 seeriavõiduga teist aastat järjest Kreeka meistriks.

Panathinaikos peab lisaks järgmisel hooajal mängima neli kohtumist kinniste uste taga ja nad saavad -2 punkti liigatabelisse.