Brett Nõmm
Brett Nõmm — FOTO: Kuvatõmmis videost

Kaamos Karikavõistluste eelturniiril võttis Utilitas Rapla teise võidu, kui eile alistati Jõgeva Spordihoones toimunud kohtumises TalTech/ALEXELA 97:80.

Vendade peatreenerite duelliks ristitud kohtumine kulges suureskooriliselt avaveerandajast peale, kui esimese perioodi lõpuks oli peal TalTech/ALEXELA meeskond 28:24. Teine veerand jätkus samuti korviderohkelt (24:26 Raplale) ning poolajale mindi TalTechi meeskonna 52:50 eduseisul.

Poolajapausilt tuli värskemalt välja aga Utilitas Rapla meeskond, kes tegi kolmandal veerandajal otsustava käigu ning võitis veerandaja 32:14. Mängu otsustav viimane veerandaeg möödus madalaskooriliselt ning mängu lõppedes olid tablool numbrid 97:80 Utilitas Rapla meeskonna kasuks.

Rapla meeskonna parimad olid Tormi Niits 21 punkti ja 12 lauapalliga (efektiivsusnäitaja 37), Brandon McKissic 21 punkti ja 6 resultatiivse sööduga ning Jalyn McCreary 20 punkti ja 6 lauapalliga. Hendrik Eelmäe ja Emils Krumins lisasid kumbki 14 punkti.

TalTechi resultatiivseimad olid Kristjan Kitsing 20, Patrik Saal 16 ja Rasmus Andre 15 punktiga.