Video: Belgradi derbil läks asi jälle käest ära!

Belgradi derbil läks tuliseks
Belgradi derbil läks tuliseks — FOTO: Kuvatõmmis videost

Serbia korvpalli karikasarjas toimus eile hilisõhtul poolfinaalis järjekordne Belgradi derbi, kus Crvena Zvezda sai draamat täis kohtumises lõpuks 83:75 võidu Partizani üle.

Nagu nende kahe meeskonna vahel juba tavaks saanud, siis ei möödunud ka seekordne mäng rahulikult. Juba 12. minutiks oli üks peatreener duši alla saadetud. 

Hiljem pidid väljakult lahkuma taaskord ka kohtunikud ning Zvezda mängijad pidid oma fänne maha rahustama, et mäng saaks jätkuda.

Pinged said alguse teise veerandaja alguses, kui Zvezda peatreener Dusko Ivanovic sai kaks järjestikust tehnilist viga ja saadeti platsilt minema.

Esimesel poolajal kaotusseisu jäänud Zvezda hakkas teisel poolajal Partizanile järele jõudma, mille peale teravnesid fännidevahelised kokkupõrked. Neljanda veerandaja alguses hakati väljakule viskama erinevaid esemeid ning kohtunikud pidid kohtumise peatama ja ise väljakult lahkuma.

Kohtunikud saabusid saali tagasi umbes 25 minuti pärast. Väljaku äärde oli selle ajaga toodud juurde relvastatud politseinike, et tagada mängijate, töötajate ja ametnike turvalisus.

Kohtumise lõpus puhkes kähmlus ka Partizani keskmängija Mathias Lessorti ja Zvezda mängijate vahel.

 

Zvezda võitis kolmanda ja neljanda veerandaja lõpuks kokku 18 punktiga ning kogu mängu 83:75. Võitjate parimana viskasid Luca Vildoza 15, Nemanja Nedovic 14, Filip Petrusev 14, Facundo Campazzo 12 ja Luka Mitrovic 11 punkti. Kaotajate resultatiivseimad olid James Nunnally 19, Zach LeDay 16, Mathias Lessort 13 ning Kevin Punter 12 silmaga.

Crvena Zvezda kohtub karikasarja finaalis laupäeva õhtul Mega Basketiga.