Video! Baskonia sai koduliigas kahepunktilise kaotuse

Darius Thompson ja Maik-Kalev Kotsar (paremal)
Darius Thompson ja Maik-Kalev Kotsar (paremal) — FOTO: Baskonia Facebook

Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia sai Hispaania korvpalli kõrgliigas võõrsil napi 81:83 kaotuse Leonovo Tenerife käest.

Hetkel on Baskonia Hispaania kõrgliigas veel ainuliider, kuid õhtul tuleb Real Madrid või Barcelona esikohta Baskoniga jagama, kuna Hispaania suurklubi mängivad omavahel. Vaata kohtumist alates kella 19-25-st TV3 Sport Open kanali pealt.

Kotsar sai tänases kaotusmängus 27,5 minutiga kirja kuus punkti, kuus lauapalli ja kolm resultatiivset söötu. Sander Raieste pääses väljakule vaid üheks minutiks ning sai selle ajaga kirja ühe lauapalli. Baskonia resultatiivseim oli 33 silmaga Markus Howard. Võitjate parimatena viskasid Marcelo Huertas 21 ja Giorgi Shermadini 20 punkti. Kogu statistika nähtav siit.