Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia pidas Hispaania korvpalli kõrgliigas teise kohtumise, kui võõrsil jäädi 74:89 alla Barcelonale.

Poolajapausile 12-punktilises eduseisus läinud Baskoniale sai saatuslikuks kolmas veerandaeg, mis kaotati 7:26.

Kotsar sai 12 mänguminutiga kirja 5 punkti (kahesed 2/3, vabavisked 1/1) ja 2 lauapalli. Algviisikus kohtumist alustanud Raieste sai kuue minutiga kirja 3 punkti (kolmesed 1/2). Baskonia resultatiivseim oli Darius Thompson 13 silma. Barcelona poolelt tõid Jan Vesely 15 ning Alex Abrines 13 punkti. Kogu statistika nähtav SIIT

Järgmise kohtumise peab Baskonia järgmisel neljapäeval, kui alustatakse võõrsil Euroliiga hooaega Valencia vastu. Barcelona peab oma esimese Euroliiga kohtumise järgmisel reedel koduväljakul Olympiakosega.