Reklaam sulgub sekundi pärast

Video | Ataman pärast võidumängu Bartzokasele: Tehke oma tööd, ära maini minu nime

Ergin Ataman
Ergin Ataman — FOTO: Scanpix

Kreeka korvpalli kõrgliiga finaalseerias 0:2 kaotusseisu jäänud selle hooaja Euroliiga võitja Ateena Panathinaikos suutis eile õhtul ellujäämismängus võtta koduväljakul 83:76 võidu Pieruse Olympiakose üle ning vähendada kolme võiduni peetavas seerias seisu 1:2 peale.

Võitjate resultatiivseimad olid eilses kohtumises Kendrick Nunn 21, Mathias Lessort 17 ja Kostas Sloukas 13 punktiga. Kaotajate parimatena viskasid Nikola Milutinov 17 ja Isaiah Canaan 14 silma. Kogu statistika nähtav siit.

Kohtumise tipphetked:

Peale mängu ütles Panathinaikose peatreener Ergin Ataman Olympiakose juhendajale Georgios Bartzokasele: "Tehke parem oma tööd ning ära maini minu nime."

Ataman andis sellega mõista, et Bartzokas võib tema Euroliiga tiitlite peale kade olla ja ta ei peaks tema nime üldse mainima.

"Kuulsin, et sõber Bartzokas mainis pressikonverentsil mu nime. Palun, lõpeta minust rääkimine. Mina teen oma tööd, sina teed oma tööd. Ära ole kade! Võib-olla suudad tulevikus Olympiakosega ka võita mõne Euroliiga tiitli, see on teie fännide ootus," ütles Ataman mängujärgsel pressikonverentsil.