Vanameistrit näeb ka järgmisel hooajal Euroliigas! Milos Teodosic leidis omale uue koduklubi

Milos Teodosic
Milos Teodosic — FOTO: Scanpix

Eelmisel hooajal Itaalia kõrgliigas ja Euroliigas Virtus Bologna särki kandnud 36-aastane Milos Teodosic liitus uueks hooajaks Serbia klubi Belgradi Crvena Zvezdaga.

Teodosic ja Crvena Zvezda on jõudnud kokkuleppele aastase lepingu osas ning kogenud tagamängija jätab Virtus Bolognaga hüvasti pärast neli aastat Itaalia meeskonnas veedetud aega, kirjutab Eurohoops.net.

Teodosic naaseb kodumaale korvpalli mängima esimest korda pärast 2007. aastat, mil ta mängis FMP-i meeskonna eest.

36-aastane mängujuht valiti 2010. aastal Euroliiga MVP-ks. 2016. aastal tuli ta CSKA-ga Euroliiga meistriks. 

2017.-2019. hooajal mängis Teodosic NBA klubis Los Angeles Clippers, kus viskas keskmiselt 8,0 punkti, andis 4,0 korvisöötu ja võttes 2,4 lauapalli mängu kohta.

2019. hooajast kuni tänaseni mängis serblane Bologna Virtuse eest. 

“Tahan tänada kogu Virtuse meeskonda. Tänan teid võimaluse ja au eest, mille olete mulle andnud kandes Virtuse särki. Suured tänud nende nelja erilise aasta eest ja suur aitäh president Massimo Zanettile!”

“Aitäh, et andsite mulle võimaluse töötada koos kahe suurepärase treeneri Aleksandar Djordjevici ja Sergio Scariologa. See tähendas mulle palju, sest mul oli võimalus õppida midagi uut.”

“Mäletan neid nelja aastat naeratusega, aitäh ka kogu klubi personalile ja loomulikult aitäh Virtuse fännidele. Olete alati kohal olnud ja toetanud meid.”

“Lõpetuseks tänan kõiki oma meeskonnakaaslasi! Olen kindel, et kohtume tulevikus uuesti,” mainis Teodosic.