Vaid 55 punkti visanud Eesti U18 noormeeste korvpallikoondis tunnistas EM-i teises mängus Islandi paremust

Kaur Kennerth Tomann
Kaur Kennerth Tomann — FOTO: FIBA

Eesti U18 noormehed said Euroopa meistrivõistlustel ühe võidu kõrvale esimese kaotuse, kui Islandi eakaaslastele jäädi alla 55:74.

Island alustas mängu paremini ja esimene veerandaeg kuulus vastastele 8:21. Teisel veerandajal suurendati vahe 20 punkti peale. Kolmanda veerandi suutsid eestlased küll võita, kuid mängu tagasi tulla enam ei jõutud. Eestlased tabasid kaugviskeid vaid 4%, tabades 1 viske 24-st. Eesti resultatiivseim mängija oli Kaur Kennerth Tomann 17 punktiga, Oliver Kullamäe viskas 8 punkti ja jagas 10 korvisöötu.

Martin Rausberg mängust: "Täna ei õnnestunud me mängu alguses ja lasime ennast liiga lihtsalt ära suruda. Samas tuleb kiita poisse, et me võitlesime lõpuni ja tulime veel mängu, aga siis ei realiseerinud me tekkinud olukordi kahjuks ära. Vaatame asjad üle ja valmistume juba hommikuseks mänguks Ungariga."

Eesti U18 koondise järgmine mäng on 28. juulil kell 12:00 Ungariga