U18 noormeeste korvpallikoondis alustas Euroopa meistrivõistlusi suure võiduga

Andries Kivimägi
Andries Kivimägi — FOTO: FIBA

U18 noormeeste korvpallikoondis avas täna Euroopa meistrivõistlustel võiduarve, kui turniiri avamängus alistati kindlalt Kosovo 73:47.

Eestlased alustasid mängu hästi, kui poolajale mindi juba 37:21 eduseisul. Eesi võitis ka järgnevad kaks veerandit ja tulemuseks kindel võit. Eestlased võtsid 23 vaheltlõiget ja sundisid vastaseid tegema 34 pallikaotust. Vastaste pallikaotustest saadi 39 punkti. Eesti resultatiivseim oli Andries Kivimägi 17 punktiga, Oliver Kullamäe viskas 10 punkti ja jagas 7 korvisöötu.

Peatreener Martin Rausberg mängust: "Turniir võidukalt alustatud. Seda oli natuke arvata, et mäng tuleb natuke rabe peale eilseid seikluseid, aga tuleb kiita kogu võistkonda, võitlesime ja kontrollisime tervet mängu. Nüüd lähme tagasi hotelli, loodame et meie kohvrid on samuti kohale jõudnud ning hakkame valmistuma hommikuseks Islandi mänguks.

Järgmine kohtumine on U18 koondisel 27. juulil kell 11:00 Islandiga.