Reklaam sulgub sekundi pärast

Videod: Peale Euroliiga 17. mänguvooru lahutab esimest ja kümnendat meeskonda vaid kaks võitu

Olympiacose meeskond
Olympiacose korvpallimeeskond — FOTO: Olympiacos B.C Twitter

Korvpalli Euroliiga 17. mänguvoor tõi endaga kaasa mõningaid üllatusi. Näiteks kaotasid turniiritabelis esikolmikus olnud meeskonnad oma selle vooru kohtumise.

Juba viimased mitu aastat saab rääkida, et Euroliiga on järjest põnevamaks läinud. Kui veel eelmine aasta (hooaeg) tundus, et ega enam põnevamaks ei saa minna, siis hetke tabeliseis näitab, et saab küll. Turniiritabeli esimest ja kümnendat meeskonda lahutab vaid kaks võitu. Tabeli viis esimest meeskonda on peale 17. mänguvooru saldoga 11-6 (11 võitu ja kuus kaotust), ehk klubisid lahutab vaid visatud ja endale lastud punktide vahe.

Uueks Euroliiga liidriks tõusis eilse võiduga kreeklaste Olympiakos, kes alistas koduväljakul 82:66 Milano Armani. 

 

Sarnaselt Olympiakosega tõusis üheteist võidu peale ka Real Mardid, kes purustas koduväljakul 98:65 Tel Avivi Maccabi.

 

Hooaega kehvalt alustanud Anadolu Efes on tabelis vaikselt ülespoole tõusmas. Eilne 78:72 võit prantslaste Villeurbanne ASVEL-i üle tõstis tiitlikaitsja seitsmendaks. Kuid siingi tuleb meeles pidada, et sama saldo, ehk üheksa võidu ja kaheksa kaotusega meeskondi on kokku neli (kohad 7-10).

 

Eile õhtul toimunud neljandas kohtumises sai väga magusa võidu Crvena Zvezda, kes alistas võõrsil napilt 77:75 Valencia. Serbia klubi on võitnud viimasest kümnest Euroliiga kohtumisest kaheksa.

 

Neljapäeval toimunud mängude ülevaade on nähtav SIIT 

 

Euroliiga tabeliseis peale 17. mänguvooru