Video: Võtab sõnatuks! Ataman lahkus enne kohtumise lõppu riietusruumi – hiljem läks rüseluseks

Ergin Ataman ja Dimitrios Itoudis
Ergin Ataman ja Dimitrios Itoudis — FOTO: Kuvatõmmis videost

Korvpalli Euroliiga eelviimases voorus alistas eile õhtul Fenerbahce Türgi derbis 103:86 Anadolu Efesi ning ühtlasi sai sellega selgeks, et tiitlikaitsja see hooaeg play-off`i ei pääse.

Kohtumise lõpp pakkus aga omajagu draamat, kuna kahekordse Euroliiga meistri Anadolu Efesi peatreener Ergin Ataman otsustas 36,5 sekundit enne mängu lõppu Fenerebahce juhendaja Dimitrios Itoudise juurde kätt andma minna ning peale seda saalist üldse lahkuda. Selline käitumine kindlasti õige polnud ja eks näha mis signaali see meeskonnale jättis, et n-ö pealik meeskonna enne lõppu üksinda jätab.

Aga see polnud veel kõik, 1,1 sekundit enne kohtumise lõppu läks Efesi mängumees Will Clyburn järsku Fenerbahce pingi juurde tõuklema. Täpselt ei ole videost aru saada, kuid võib oletada, et Clyburni ajas närvi ühe abitreeneri liigne tähistamine. 
 
 Vaata Ergin Atamani lahkumist väljakult ning kerget rüselust videost:

 

Kohtumise tipphetked:

 

Fenerbahce resultatiivseimad olid võidumängus Nigel Hayes 26 ning Dyshawn Pierre ja Tyler Dorsey kumbki 17 punktiga. Efesi parimatena viskasid Will Clyburn 21 ja Vasilije Micic 16 silma. 

Euroliiga tabeliseis:

Tabel
Tabel