Belgradi Partizani kodusaal
Belgradi Partizani kodusaal enne mängu Real Madridiga — FOTO: Kuvatõmmis videost

Belgradi Partizani fännid korraldasid enne Korvpalli Euroliiga veerandfinaalseeria kolmanda kohtumise algust saalis vägeva meeleolu.

Vaata ja kuula siit:

Belgradi Partizani ja Real Madridi seerias on Serbia klubi enne täna õhtust kodumängu juhtimas kolme võiduni peetavat seeriat 2:0.

Veerandfinaalseeria avakohtumises võttis Partizan tänu Kevin Punteri viimase sekundi kolmesele 89:87 võidu. Punter oligi lõpuks võitjate resultatiivseim 26 punktiga. Reali parimana sai Gabriel Deck kirja 24 punkti ja 8 lauapalli.

Seeria teine kohtumine Partizani ja Real Madridi vahel jääb veel pikaks ajaks kõigile meelde. Nimelt läksid mõlema meeskonna mängijad kaks minutit enne kohtumise lõppu (95:80 Partizani eduseisul) omavahel kaklema ning mäng lõpetati varem ära, kuna kokku tuli eemaldada selles koledas vahejuhtumis 21 mängumeest. Võitjate parimana sai Austraalia mängumees Dante Exum kirja 19 punkti. Reali resultatiivseim oli Rudy Fernandez 16 silmaga.

Korvpalli Euroliiga distsiplinaarkomisjon tegi peale selle vahejuhtumi ülevaatamist järgmised otsused:

Real Madrid ja Belgradi Partizan said mõlemad 50 000 euro suuruse trahvi ebasportliku käitumise eest, mis takistas mängu normaalset lõpetamist vastavalt Euroliiga korvpalli distsiplinaarkoodeksi artiklile 29.1.a.

Guershon Yabuselet karistati 5-mängulise mängukeeluga vastavalt Euroliiga korvpalli distsiplinaarkoodeksi artiklile 27.1.a.

Kevin Punterit karistati 2-mängulise mängukeeluga vastavalt Euroliiga korvpalli distsiplinaarkoodeksi artiklile 27.1.a.

Gabriel Decki karistati 1-mängulise mängukeeluga vastavalt Euroliiga korvpalli distsiplinaarkoodeksi artiklile 27.1.a.

Matthias Lessorti karistati 1-mängulise mängukeeluga vastavalt Euroliiga korvpalli distsiplinaarkoodeksi artiklile 27.1.a.