Poirier ja Rodriguez
Poirier ja Rodriguez — FOTO: Scanpix

Euroliiga Final Fouri teises poolfinaalis olid täna õhtul vastamisi mullused finalistid Real Madrid ja Olympiacos. Valitsev meister võttis oma ning võitis kohtumise 87:76.

Real Madrid pani mängu algusest kohe gaasi põhja ning võitis esimese veerandaja koguni 18 punktiga, 28:10. Teisel veerandajal juba mäng ühtlustus ning poolaeg lõppes Hispaania pealinna klubi kasuks 56:37. Teise poolaja keskel suutis Olympiacos korralikult järgi tulla ning tuldi korra isegi kümne peale, kuid kolmanda veerandaja lõpuskooriks jäi seis 71:58 Realile. Viimasel veerandajal suutis korra Kreeka klubi vahe viia seitsme punktini, kuid siis ärkas uuesti Real ning võitis kohtumise 87:76.

Reali tipphetked:

Võitjate poolt tõi enim punkte Bosnia ja Hertsegoviina koondislane Dzanan Musa, 20. Üle kümne punkti viskasid veel Reali särgis Mario Hezonja (12), Vincent Poirier (11) ning Guerschon Yabusele (11). Kreeka klubi parim oli Alec Peters, kaksikduubliga - 23 punkti ja 10 lauapalli.