Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Partizan alistas võõrsil Monaco ning kindlustas pääsu play-offi

Zeljko Obradovic, Aleksa Avramovic ja Ioannis Papapetrou
Zeljko Obradovic, Aleksa Avramovic ja Ioannis Papapetrou — FOTO: Scanpix

Korvpalli Euroliiga eelviimase mänguvooru viimases kohtumises kindlustas Belgradi Partizan 88:84 võiduga AS Monaco üle koha play-offis.

Seega selgub viimases mänguvoorus, kas play-offi pääseb viimasena Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia või paljude eestlaste teine lemmikklubi Kaunase Žalgiris (või mõlemad?). Baskonia kohtub viimases voorus võõrsil Olympiakosega ning Leedu klubi omakorda võõrsil Bayerniga. Kui mõlemad meeskonnad võidavad, siis pääseb kaheksa parema hulka Baskonia, kui võidab ainult Žalgiris, siis on Kotsari ja Raieste hooaeg eurosarjas läbi. Kui peaksid mõlemad meeskonnad kaotama, siis pääseb veerandfinaali Baskonia. Lisaks on võimalus, et võidavad Baskonia ja Žalgiris ning kaotab hetkel viiendal kohal olev Fenerbahce ning langevad hoopis nemad veel välja. Kuna Fenerbahce on nii Hispaania, kui ka Leedu klubi vastu kahe mängu kokkuvõttes miinuses.

 

Partizani võidumängus olid Serbia klubi resultatiivseimad Aleksa Avramovic ja Zach LeDay kumbki 22 punktiga. Kaotajate parimana viskas Elie Okobo üleplatsimehena 23 silma. Kogu statistika nähtav siit.

Kohtumise tipphetked:

Euroliiga tabeliseis enne viimast mänguvooru: