Mike James palliga
Mike James palliga — FOTO: Scanpix

Korvpalli Euroliigas suutis AS Monaco võtta võõrsil Istanbuli Fenerbahce üle napi 65:62 võidu ning viigistada veerandfinaalseeria seisu 2:2 peale.

Võitjate resultatiivseimad olid tänases kohtumises Elie Okobo 13 ning Donatas Motiejunas ja Mike James kumbki 10 punktiga. Türgi klubi parimana viskasid Marko Guduric 14 ja Scottie Wilbekin 11 silma. Kogu statistika nähtav siit.

Kohtumise tipphetked:

Ainsa meeskonnana on koha Final Four`i ehk nelja parema hulka taganud tiitlikaitsja Real Madrid, kes alistas veerandfinaalseerias Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia 3:0. Olympiakose ja Barcelona, Panathinaikose ja Maccabi ning Monaco ja Fenerbahce vahelistes seeriates selgub edasipääseja otsustavas viiendas mängus (kõik kohtumised toimuvad 8. mail).