Milos Teodosic eemaldati
Milos Teodosic eemaldati mängust — FOTO: Kuvatõmmis videost

Korvpalli Euroliiga viimases mänguvoorus alistas Anadolu Efes kodusaalis suurelt 100:55 Crvena Zvezda ning pääses tänu sellele play-in mängudele.

Ühepoolses kohtumises sai näha kokku kolme eemaldamist. Alustuseks saadeti kolmandal veerandajal platsilt minema Miloš Teodosić, kes kaotas enesevalitsuse ja ajas mööda väljakut ühte kohtuniku taga. Neljandal veerandajal ei tahtnud väljakule ära mahtuda Joel Bolomboy ja Tyrique Jones. Mõlemad mängumehed said tõuklemiste eest eemaldamise.

Vaata, kuidas 37-aastane vanameister eemaldamise välja teenis.

Nüüd on Euroliiga poolt määratud Miloš Teodosićile ka karistus. Legendaarne 37-aastane mängumees peab jätma vahele tuleval hooajal kaks Euroliiga kohtumist ning tasuma 15 000 euro suuruse rahatrahvi. Karistus määrati kohtunikumeeskonna liikme austuse puudumise eest.

Karistusest ei pääsenud ka teised selles kohtumises eemaldamise teeninud mängumeest. Anadolu Efesi mängijale Tyrique Jonesile määrati Euroliiga korvpallidistsipliini artikli 27.2 alusel 5000 euro suurune rahatrahv ning Crvena Zvezda mängijat Joel Bolomboyt karistati Euroliiga korvpalli distsiplinaarkoodeksi artikli 27.2. alusel 2500-eurose rahatrahviga.