Eile õhtul toimunud korvpalli Euroliiga teise mänguvooru kohtumises sai Kaunase Žalgiris hooaja teise kaotuse, kui võõrsil jäädi 80:90 alla Olympiakosele.

Neljandal veerandajal, kui mängida oli jäänud 7 minutit ning seis oli 61:67 Zalgirise kahjuks, tehti Kaunase klubi mängumehele viskele minnes viga (nii vähemalt arvasid sel hetkel mängu kommenteerinud Kalev Kruus ja platsi ääres kohtumist jälginud Leedu klubi peatreener Kazys Maksvytis), kuid vile vaikis ning vasturünnakul tegi Olympiakos 2+1, ehk Kostas Sloukas tabas kahese koos veaga.

Oleks Keenan Evansi olukorras vile kõlanud, oleks võib-olla seis olnud 64:67, kuid hetk hiljem oli seis hoopis 61:70 (-6). Oleks-poleks muidugi korvpallis ei maksa midagi, aga sellistes mängudes võivad sellised väikesed, aga samas väga tähtsad hetked kohtumise saatuse otsustada.

Oli kuidas oli, Olympiakos võttis võidu ja jätkab liigas puhaste paberitega ning Zalgiris kahe kaotusega.