Video: Hull lõpp! Fenerbahce ja Olympiakose poolfinaalseeria kolmandas kohtumises selgus võitja viimasel sekundil

Olympiakose mängumehed peale Kostas Sloukase võiduviset
Olympiakose mängumehed peale Kostas Sloukase võiduviset — FOTO: Scanpix

Korvpalli Euroliiga veerandfinaalseerias sai põhiturniiri võitja Pireuse Olympiakos võõrsil Istanbuli Fenerbahce üle viimase sekundi viskega 72:71 võidu ning asus kolme võiduni peetavat seeriat 2:1 juhtima.

Olympiakose resultatiivseimad olid tänases kohtumises võidukorvi autor Kostas Sloukas 25 ja Aleksandar Vezenkov 17 punktiga. Kaotajate parimatena viskasid Tyler Dorsey 21 ning Tonye Jekiri 15 silma. Kogu statistika nähtav siit.

Vaata selle vägeva kohtumise viimased hetked üle:

ENNE KOHTUMIST:

Põhiturniiri võitja Olympiakos alustas seeriat kaheksanda asetusega Fenerbahce vastu 79:68 võiduga. Võitjate parim oli Bulgaaria mängumees Aleksandar Vezenkov, kes viskas 19 puntki, võttis 6 lauapalli ja andis 3 resultatiivset söötu. Fenerbahce resultatiivseim oli Jonathan Motley, kes tõi 15 punkti ja võttis 7 lauapalli.

Teises Kreekas toimunud kohtumises mängis Olympiakos suure eduseisu Fenerbahce vastu maha ning sai lõpuks 78:82 kaotuse. Võitjate resultatiivseim oli Carsen Edwards, kes viskas 16 punkti. Olympiakose parim oli taas Aleksandar Vezenkov, kes viskas 18 punkti ja võttis 7 lauapalli.