Panathinaikos - Fenerbahce
Panathinakos - Fenerbahce — FOTO: Scanpix

Euroliiga Final Fouri esimeses poolfinaal kohtumises läksid omavahel vastamisi Kreeka klubi Panathinaikos ning Türgi au ja uhkus Fenerbahce. Esimesena pääses finaali Panathinaikos, kes alistas Fenerbahce tulemusega 73:57.

Võimsalt alustanud Panathinaikos läks alguses kohtumist suisa 12-0 juhtima, kuid esimese poolaja lõpuks lasti vahe tagasi ning poolaeg lõppes skooriga 38:36. Teist poolaega alustas selgelt teravamalt Panathinaikos ning nii ka Kreeka klubi lõpuni ka pani.

Võitjate poole pealt tõi enim punkte Prantsusmaa koondislane Mathias Lessort, kes sai hakkama suisa kaksikduubliga. Lessorti arvele jäi 17 punkti ja 10 lauapalli. Fenerbahce parim oli 29-aastane Nigel Hayes, 14 punktiga.

Finaali vastast jääb Panathinaikos ootama teisest poolfinaalist, kus omavahel vastamisi eelmise aasta finalistid Real Madrid ja Olympiacos.