Video: Ergin Ataman: “veel kaks võitu ja me oleme meistrid”

Euroliiga tiitlikaitsja Istanbuli Anadolu Efes aIistas koImandat korda Milano Armani ning tagas mängudega 3:1 pääsu FinaI Fouri. Viimases kohtumises oIid Efesi võidunumbrid 75:70. Võitjatele tõid Tibor Pleiss 25 ning Vasilije Micic 20 punkti. Armani parim oli Luigi Datome 21 siImaga.

“Kõigepealt suured õnnesoovid mu kallile parimale sõbrale Ettore Messinale ja tema meeskonnale, see oli suurepärane seeria. Meil ​​oli rohkem õnne. Kõik neli mängu oIid ühesugused. Võitsime mängu viimase 2 minutiga. Nad mängisid uskumatult hästi”.

“Selles õhkkonnas pole lihtne mängida,” jätkas Ataman. “Tahan veel kord öelda: suurepärane atmosfäär, üks maailma parimaid atmosfääre. Olen õnnelik oma meeskonna ja oma mängijate üle, sest see meeskond väärib naasmist Final Fouri.”

“Tiitlini on veel kaks mängu. Ütlesin eelmisel nädalal, et võidame jälle. Me läheme tagasi. Nüüd näevad kõik, et oleme Final Fouris ja võidame taas!”

Anadolu Efes kohtub Euroliiga poolfinaalis kas Piraeuse Olympiakose või AS Monacoga. Kreeka kIubi juhib seeriat 2:1 (Täna õhtuI toimub seeria neIjas kohtumine: 21.45 TV3 Sport Open).