Video: Ees ootab otsustav kohtumine! Maccabi loputas seeria neljandas mängus Monacot

Tel Avivi Maccabi korvpallurid (kollases) tähistamas
Tel Avivi Maccabi korvpallurid (kollases) tähistamas — FOTO: Scanpix

Korvpalli Euroliiga veerandfinaalseeria neljandas kohtumises võttis Tel Avivi Maccabi koduväljakul suure 104:69 võidu AS Monaco üle ning viigistas seeria seisu 2:2 peale. Järgmisel nädalal ootab ees otsustav viies kohtumine.

Võitjate parimatena viskasid Lorenzo Brown 22 ja Wade Baldwin 19 punkti. Kaotajate resultatiivseimad olid Mike James 13, John Brown 12 ja leedukas Donatas Motiejunas 11 silmaga. Kogu statistika nähtav siit.

Kohtumise tipphetked:

 

Enne kohtumist toimus pidulik sündmus, kus Tel Avivi Maccabi austas oma endist peatreenerit ja praegust meeskonnajuhti David Blatti, nimetades ta neljapäeval enne play-offide neljandat mängu klubi kuulsuste halli. Blatt oli pingi eesotsas, kui Maccabi võitis oma viimase Euroliiga tiitli 2014. aastal. 

ENNE KOHTUMIST:

Seeriat asus juhtima Tel Avivi Maccabi, kes sai koduväljakul mänginud AS Monaco üle kindla 79:67 võidu. Võitjate parimaks tõusis Wade Baldwin, kes viskas 20 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 6 resultatiivset söötu. Monaco resultatiivseim oli Mike James, kes viskas 15 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 5 korvisöötu.

Teises kohtumises suutis koduväljakul mänginud Monaco seeria 86:74 võiduga viigistada 1:1 peale. Võitjate poolelt tegi vägeva esituse ameeriklane Jordan Loyd, kes viskas 33 punkti. Maccabi parimana viskas Wade Baldwin 17 silma, enne kui ta kolm minutit enne kohtumise lõppu eemaldati teise tehnilise vea tõttu, sest 27-aastane Baldwin žestikuleeris “kuulsaid rahamärke”. Lisaks eemaldati kohtumisest Darrun Hilliard (Maccabi).

Seeria kolmandas mängus õnnestus AS Monacol võõrsil võtta Tel Avivi Maccabi üle 83:78 võit ning asuda seeriat 2:1 juhtima. Võitjate resultatiivseimad olid Mike James 21 ja Jordan Loyd 15 punktiga. Kaotajate parimatena viskasid Wade Baldwin IV 17 ning Bonzie Colson 16 silma.