AS Monaco mängijad Iisraelis väljakule tulemas
AS Monaco korvpallurid Iisraelis väljakule tulemas — FOTO: Scanpix

Korvpalli Euroliiga veerandfinaalseeria kolmandas kohtumises suutis AS Monaco võõrsil võtta Tel Avivi Maccabi üle 83:78 võidu ning asus kolme võiduni peetavat seeriat 2:1 juhtima.

Võitjate resultatiivseimad olid Mike James 21 ja Jordan Loyd 15 punktiga. Kaotajate parimatena viskasid Wade Baldwin IV 17 ning Bonzie Colson 16 silma. Kogu statistika nähtav siit.

Kohtumise tipphetked:

ENNE KOHTUMIST:

Tel Avivi Maccabi ja AS Monaco seerias on seis enne õhtust kohtumist 1:1. Täna ja neljapäeval peetakse mängud Iisraelis Maccabi kodusaalis.

Seeriat asus juhtima Maccabi, kes sai lõpuks koduväljakul mänginud Monaco üle kindla 79:67 võidu. Võitjate parimaks tõusis Wade Baldwin, kes viskas 20 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 6 resultatiivset söötu. Monaco resultatiivseim oli Mike James, kes viskas 15 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 5 korvisöötu.

Teises kohtumises suutis koduväljakul mänginud Monaco seeria 86:74 võiduga viigistada 1:1 peale. Võitjate poolelt tegi vägeva esituse ameeriklane Jordan Loyd, kes viskas 33 punkti. Maccabi parimana viskas Wade Baldwin 17 silma, enne kui ta kolm minutit enne kohtumise lõppu eemaldati teise tehnilise vea tõttu, sest 27-aastane Baldwin žestikuleeris “kuulsaid rahamärke”. Lisaks eemaldati kohtumisest Darrun Hilliard (Maccabi).