Tipphetked: Baskonia sai Euroliigas valusa kaotuse

Maik-Kalev Kotsar ja Darius Thompson
Maik-Kalev Kotsar ja Darius Thompson — FOTO: Baskonia

Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia sai korvpalli Euroliigas koduväljakul 93:102 kaotuse AS Monacoga käest.

Kotsar sai 26 mänguminutiga kirja 11 punkti (kahesed 4/4, vabavisked 3/4), 5 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu. Sander Raieste sai minutiga kirja ühe lauapalli. Baskonia resultatiivseimad olid tänases kohtumises Markus Howard 20 ja Darius Thompson 20 silmaga. Monaco parimatena viskasid Jordan Loyd 19, Elie Okobo 18, Alpha Diallo 17, Donta Hall 15 ja Chima Moneke 14 punkti. Kogu statistika nähtav siit.

 

Euroliiga tabeliseis:

ENNE KOHTUMIST:

Eestlaste koduklubi on hetkel turniiritabelis 15 võidu ja 12 kaotusega kuuendal kohal, kuid sama palju võite on kogunud ka hetkel seitsmendal kohal olev Belgradi Partizan ning kaheksandal kohal paiknev Kaunase Žalgiris. Serbia ja Leedu klubi on aga oma 28. mänguvooru kohtumise ära pidanud.

Tänane vastane (AS Monaco) asub 17 võidu ja 10 kaotusega neljandal kohal. Mõlemad meeskonnad on viimasest viiest eurosarja kohtumisest võitnud kolm ning mõlemal on käimas kahemänguline võiduseeria.