Meeskonna juurest eemaldamise põhjus teada – Mike James pani teise Euroliiga staariga pidu

Mike James
Mike James — FOTO: Scanpix

AS Monaco korvpalliklubi andis mõned päevad tagasi teada, et eemaldas võistkonna tähtmängija Mike Jamesi meeskonna juurest sisereeglite rikkumise tõttu, kuid täpsemat põhjust ei avaldatud.

Teadete kohaselt rikkus James klubisiseseid reegleid ning 32-aastane mängumees on Monaco treeningutelt välja jäetud. Ülejäänud meeskond jätkas valmistumist eelseisvaks Euroliiga mänguks.

Pole selge, kui kauaks James meeskonnast välja arvati, kuid tõenäoliselt jääb ta neljapäeval toimuvast mängust eemale, kirjutas mõned päevad tagasi Basketnews.com

 

Eile sai jutt kinnitust, kuna Mike James AS Monaco ja Virtus Segafredo Bologna vahelises kohtumises Prantsusmaa meeskonna koosseisu ei kuulunud. Kohtumise võitis Monaco 81:68.

 

Nüüd on aga tulnud infot, miks Monaco superstaar meeskonna juurest eemaldati. Mike James oli pannud peale Monaco ja Panathinaikose 27. mänguvooru kohtumist oma endise tiimikaaslase ja hetkel Kreeka klubis mängiva Dwayne Baconiga pärast nende omavahelist mängu pidu. Bacon oli väidetavalt nii purjus olnud, et ei suutnud järgmisel päeval meeskonna trennis osaleda. Monaco klubi juhtkond polnud Jamesi käitumisega rahul ja eemaldas peale seda Jamesi meeskonnast.

Kohalik väljaanne Nice-Matin kirjutas: “Monaco klubi on jätnud Jamesile “ukse lahti”, et ta saaks meeskonnaga taasliituda, kui ta mõistab, et on piire mida ei tohi ületada”.

 

Sellel hooajal on James 27 Euroliiga kohtumisega keskmiselt kirja saanud 16,8 punkti, 3,5 lauapalli ja 4,7 korvisöötu mängu kohta.

 

Pidutsemise teema kerkis päevakorda ka Barcelona peatreeneri Sarunas Jasikeviciusega, kelle peol käimine peale kaotusmängu Olympiakose vastu (7. märtsil) väidetavalt ei meeldinud FC Barcelona klubil juhtkonnale.